کیوسک های ایستاده، جذاب همه چیز تمام

رایج ترین پلتفرم در میان كيوسک های تعاملی، كيوسک های پايه دار و عمودی هستند که با نام «كيوسک های ايستاده» شناخته می شوند. كيوسک های ايستاده نيكو با قابلیت جابجایی آسان، یا به اصطلاح پرتابل بودن، از پركاربردترين کیوسک های تعاملی در بازار می باشند. علاوه بر آن، خوب دیده شدن در فضاهای پر رفت و آمد عمومی، نیز اهمیت فراوانی دارد؛ ظاهر عمودی و برج مانند كيوسک های ايستاده به همراه لبخند جذاب آن، ديد بهتری در مكان های پر ازدحام ايجاد می كند. کیوسک های ایستاده نیکو، در ابعاد بزرگ و کوچک قابل عرضه است.

کیوسک ایستاده

 

کیوسک ایستاده بزرگ

كيوسک های ايستاده بزرگ، كيوسک هایی عمودی با صفحه نمايشگر بزرگ هستند كه انجام عمليات گسترده را امكان پذير می سازند. در حقيقت، نمايشگر 21 اينچی این كيوسک ها، امكان استفاده از گزينه ها و تصاوير بيشتری را ارائه می دهد. به عنوان نمونه این کیوسک ها در رستوران ها، امکان ارائه چند فهرست اصلی و فرعی همراه با عکس را فراهم می آورد.

 

کیوسک ایستاده

 

کیوسک ایستاده کوچک

كيوسک های ايستاده كوچک، پلتفرم هایی سبک و مقرون به صرفه هستند که امکان نمایش کالاها، تصاوير و انجام عمليات ساده را در صفحه نمایشگر 14 اینچ خود به راحتی فراهم می آورند؛ سطح اشغال کیوسک های ایستاده کوچک به قدری ناچیز است که می توان همزمان کیوسک های متعددی را در کنار هم، استفاده کرد. این امر موجب استفاده بهینه از فضا برای داشتن تعداد کاربر بیشتر و در نهایت افزایش سرعت خدمات رسانی در مجموعه می شود.

 

امکانات جانبی 

کیوسک ایستاده

 

 

تمام امكانات جانبی برای خدمات رسانی بهتر را می توان روی كيوسک های ايستاده نیکو نصب كرد. به همین دلیل است که اين كيوسک ها با داشتن سیستم عامل ویندوز و اندروید، محبوب ترين كيوسک تعاملی در میان کیوسک های متنوع امروزی به شمار می روند. از جمله این امکانات می توان به پرینتر، مودم GSM، نمایشگر دوم 20 اینچی، تابلوی راهنما، کارتخوان و بارکد اسکنر دو بعدی اشاره کرد.

کیوسک ایستاده
کیوسک ایستاده
کیوسک ایستاده
کیوسک ایستاده