کیوسک های دیواری، یار پایه ثابت نیکو

کیوسک های دیواری یکی از انواع کیوسک های تعاملی هستند که فضای کمی را به خود اختصاص می دهند. این کیوسک ها با قابلیت نصب بر روی سطوح عمودی، از کیوسک های پرکاربرد به حساب می آیند. گرچه کیوسک های دیواری پرتابل نیستند اما در عین قابلیت نصب در مکان های پرازدحام مانند کیوسک های ایستا، امکان سفارشگیری و پرداخت به صورت سلف سرویس را دارند. بنابراین مزیت قابل توجه این کیوسک ها، امکان نصب بر روی دیوار و تنظیم ارتفاع آنها است تا فرصتی برای دید بهتر را فراهم آورند. کیوسک های دیواری، در دو اندازه بزرگ و کوچک قابل عرضه هستند.

 

کیوسک دیواری

 

کیوسک دیواری بزرگ

کیوسک های دیواری بزرگ نیکو، کیوسک هایی قابل نصب روی دیوار با صفحه نمایشگر 21 اینچی هستند. این کیوسک ها با سیستم عامل ویندوز، امکان انجام عملیات گسترده ی سفارشگیری و پرداخت را دارند. کیوسک های دیواری بزرگ، مناسب برای مجموعه هایی با کالاهای زیاد مانند خشکبار، سوغات و غیره هستند. به علاوه می توان امكانات جانبی برای تسهيل خدمات رسانی از جمله پرينتر و اسكنر را روی كيوسک دیواری بزرگ ایجاد كرد.

کیوسک دیواری

 

کیوسک دیواری کوچک

کیوسک های دیواری کوچک نیکو، با صفحه نمایشگر 14 اینچی، سبکتر و ارزانتر از نمونه بزرگ خود هستند و امکان انجام عملیات سفارشگیری با آیتم های کمتر و ساده تر را فراهم می آورند. صفحه نمایش کوچک این کیوسک ها برای انجام عملیات سفارشگیری و پرداخت برای مجموعه هایی با کالاهای محدود مناسب خواهد بود. مانند کبابی ها و یا داروخانه ها که فقط نیاز به عملیات پرداخت دارند. این کیوسک ها برای محیط های کوچک یا پر از ازدحام طراحی شده اند و قابلیت نصب بر روی تمامی سطوح از جمله شیشه را دارند.

 

امکانات جانبی 

کیوسک دیواری

 

تمام امكانات جانبی برای خدمات رسانی بهتر را می توان روی كيوسک های دیواری نیکو نصب كرد. به همین دلیل است که اين كيوسک ها با داشتن سیستم عامل ویندوز و اندروید، محبوب ترين كيوسک تعاملی در میان کیوسک های متنوع امروزی به شمار می روند. از جمله این امکانات می توان به پرینتر، مودم GSM، نمایشگر دوم 20 اینچی، تابلوی راهنما، کارتخوان و بارکد اسکنر دو بعدی اشاره کرد.

کیوسک دیواری
کیوسک دیواری
کیوسک دیواری
کیوسک دیواری