نیکوکیوسک، راهکارهای خدمات سلف سرویس

 

شرکت فرآیند آفرینش مهستان از سال 1391، فعالیت خود را در زمینه تولید کیوسک­ های سفارش­گیری آغاز نمود. این مجموعه با نام تجاری "نیکو­کیوسک"، از سبک جدیدی از کیوسک ­های خدماتی رونمایی کرد. کیوسک ­هایی که به پشتوانه خلاقیت، دانش و تجربه طراحان ایرانی پا به عرصه وجود گذاشتند. مأموریت نیکو­کیوسک، سلف سرویس کردن خدمات در ایران است. به منظور بهره­ مندی عموم مردم از این خدمات، بکارگیری اصول تخصصی طراحی، نقشی حیاتی دارد و افتخار نیکو­کیوسک، طراحی محصولی است که توانسته نیازهای تعاملاتی کودک تا کهنسال را مرتفع نماید.

 نیکو­کیوسک بر آن است تا با تلاش، پشتکار و تعامل نیک با مشاغل مختلف، موجب ارتقاء سطح کیفی خدمات رسانی در ایران شود و به دنبال کاهش فعالیت­ های انسانی در حیطه خدمات و جایگزین کردن کیوسک­ ها، مسیر توسعه فردی و اجتماعی را هموارتر سازد.

کیوسک­ ها برای موفقیت و قرارگیری در چرخه­ ی خدمت ­رسانی فروشگاه، نیازمند اتصال به سیستم پرداختی امن و با کیفیت هستند. نیکوکیوسک با پنج سال سابقه در حوزه ی همکاری با شرکت های پرداختی مانند پرداخت الکترونیک سامان کیش(سِپ)، آپ، به پرداخت، فناپ، سداد، پک کو و دیگر شرکت های پرداختی (PSP)، قابلیت اتصال به تمامی بانک های کشور را داشته و این اطمینان را به شما خواهد داد پرداختی امن، سریع و بدون خطا را برای شما فراهم خواهد نمود.

لازم به ذکر است محصولات نیکو کیوسک برگزیده ی مسابقه ی ملی طراحی صنعتی (آیدیران 96)  گردیده و از سال نود و چهار به دلیل رعایت استانداردهای طراحی بین المللی مفتخر به عضویت در انجمن اینترنتی صنعت کیوسک آمریکا می باشد.
 

نیکو کیوسک
نیکو کیوسک
نیکو کیوسک
نیکو کیوسک