کیوسک های ایستاده، جذاب همه چیز تمام

کیوسک های عمودی و پایه دار که با نام «کیوسک های ایستاده» شناخته می شوند، رایج ترین پلتفرم در میان کیوسک های تعاملی هستند. چرا که به اصطلاح پرتابل بوده و به راحتی قابلیت جابه جا شدن دارند. همچنین طراحی عمودی و جذاب کیوسک های ایستاده، به نحوی است که در مکان های شلوغ و پر ازدحام،  به راحتی دیده شده و افراد را به سمت خود جلب می کنند. این نوع از کیوسک ها، از مجبوب ترین انواع کیوسک های تعاملی بوده و در دو اندازه ی بزرگ و کوچک تولید می شوند.

 

کیوسک ایستاده

 

 

کیوسک ایستاده بزرگ

اگر سرویس های زیاد و متنوعی به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهید، کیوسک های بزرگ گزینه ی مناسبی هستند. این کیوسک ها با صفحه نمایشگر 21 اینچی، امکان انجام عملیات گسترده تری را فراهم می کنند. به طور مثال امکان ارائه ی فهرست همراه با تصاویر و یا ارائه ی گزینه های بیشتر در هنگام دریافت سرویس، در این کیوسک ها فراهم شده است.

 

کیوسک ایستاده

 

 

کیوسک ایستاده کوچک

اگر تعداد افرادی که برای دریافت خدمات به شما مراجعه می کنند بالاست، کیوسک های ایستاده کوچک بهترین گزینه هستند. این کیوسک های سبک و مقرون به صرفه با نمایشگر 14 اینچی، امکان نمایش کالا، تصاویر و انجام عملیات های ساده را فراهم می کنند. همچنین به خاطر فضای اندکی که اشغال می کنند، امکان قرارگیری چند کیوسک کوچک کنار هم وجود دارد و همزمان چند کاربر می توانند از خدمات کیوسک استفاده کنند.

 

امکانات جانبی 

کیوسک ایستاده

 

 

تمام امكانات جانبی برای خدمات رسانی بهتر را می توان روی كيوسک های ايستاده نیکو نصب كرد. به همین دلیل است که اين كيوسک ها با داشتن سیستم عامل ویندوز و اندروید، محبوب ترين كيوسک تعاملی در میان کیوسک های متنوع امروزی به شمار می روند. از جمله این امکانات می توان به پرینتر، مودم GSM، نمایشگر دوم 20 اینچی، تابلوی راهنما، کارتخوان و بارکد اسکنر دو بعدی اشاره کرد.

کیوسک ایستاده
کیوسک ایستاده
کیوسک ایستاده
کیوسک ایستاده