کیوسک های دیواری، یار پایه ثابت نیکو

چرا کیوسک های دیواری از انواع پرطرفدار کیوسک به شمار می روند؟ این کیوسک ها که قابل نصب بر روی سطوح عمودی هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و به همین دلیل در بیشتر فضاها قابلیت استفاده دارند. کیوسک های دیواری پرتابل نیستند اما قابلیت تنظیم ارتفاع آنها را از دیگر کیوسک ها متمایز می کند. این کیوسک ها را می توان متناسب با محیط، در ارتفاع دلخواه نصب کرد تا بهتردر معرض دید قرار گرفته و استفاده از آن راحت تر انجام شود. کیوسک های دیواری در دو اندازه کوچک و بزرگ تولید می شوند.

 

کیوسک دیواری

 

کیوسک دیواری بزرگ

این کیوسک ها با صفحه نمایشگر 21 اینچی، برای ارائه ی خدمات گسترده تر مفید هستند. بنابراین اگر آیتم هایی که به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهید متنوع هستند، این کیوسک برای کسب و کار شما گزینه ی مناسبی است. چرا که توضیحات مربوط به هر آیتم، تصاویر آنهاو حتی مقایسه ی آیتم ها با یکدیگر، می تواند در یک قاب نمایش داده شوند.

کیوسک دیواری

 

کیوسک دیواری کوچک

این کیوسک ها برای ارائه ی خدماتی با آیتم های محدود طراحی شده است. نمایشگر 14 اینچی این کیوسک ها، مناسب کسب و کارهایی است که فهرستی کوتاه و ساده از خدمات دارند. کیوسک های دیواری کوچک، سبک تر و مقرون به صرفه تر بوده و استفاده از آنها در فضاهای محدود، می تواند به بهبود سرویس دهی کمک کند.

 

امکانات جانبی 

کیوسک دیواری

 

تمام امكانات جانبی برای خدمات رسانی بهتر را می توان روی كيوسک های دیواری نیکو نصب كرد. به همین دلیل است که اين كيوسک ها با داشتن سیستم عامل ویندوز و اندروید، محبوب ترين كيوسک تعاملی در میان کیوسک های متنوع امروزی به شمار می روند. از جمله این امکانات می توان به پرینتر، مودم GSM، نمایشگر دوم 20 اینچی، تابلوی راهنما، کارتخوان و بارکد اسکنر دو بعدی اشاره کرد.

کیوسک دیواری
کیوسک دیواری
کیوسک دیواری
کیوسک دیواری